Pólógyűjtés rászoruló vendégeinknek

Meleg van! Itt az ideje egy kis szekrényfrissítésnek!

Ilyenkor sokaknál előkerülnek a már nem hordott, de még szép állapotú pólók és trikók. Arra gondoltunk: mi lenne, ha ezek most valaki másnak jelentenének segítséget?

Május 10-én, 10:30–12:00 között a Kisüzemben várjuk ezeket a darabokat, és még aznap kiosztjuk őket ételosztásunkon rászoruló vendégeinknek.

Mit hozz?

– jó állapotú pólók, trikók

– olyan darabok, amelyeket te magad is szívesen felvennél

– akár újonnan vásárolt ruhák is (most sok helyen már 1000 Ft körül is lehet jó minőségű pólókat találni)

Nagyon fontos:

most kizárólag pólókat és trikókat tudunk fogadni, más ruhaneműt sajnos nem áll módunkban kezelni.

Köszönjük, hogy velünk vagytok, és együtt segítünk!