Meleg van! Itt az ideje egy kis szekrényfrissítésnek!

Ilyenkor sokaknál előkerülnek a már nem hordott, de még szép állapotú pólók és trikók. Arra gondoltunk: mi lenne, ha ezek most valaki másnak jelentenének segítséget?
Május 10-én, 10:30–12:00 között a Kisüzemben várjuk ezeket a darabokat, és még aznap kiosztjuk őket ételosztásunkon rászoruló vendégeinknek.
Mit hozz?
– jó állapotú pólók, trikók
– olyan darabok, amelyeket te magad is szívesen felvennél
– akár újonnan vásárolt ruhák is (most sok helyen már 1000 Ft körül is lehet jó minőségű pólókat találni)
Nagyon fontos:
most kizárólag pólókat és trikókat tudunk fogadni, más ruhaneműt sajnos nem áll módunkban kezelni.
Köszönjük, hogy velünk vagytok, és együtt segítünk!